Міліція називає стрілянину у Києві "кримінальними розборками"

Дата публікації
Перегляди
1761
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міліція називає стрілянину у Києві "кримінальними розборками"

Кримінальні елементи влаштували розборки у центрі Києва

Ім'я потерпілого не розголошується.

Сьогодні, 26 березня, у центрі Києва розгорнулась справжня детективна історія – міліція наздоганяла злочинців, які влаштували стрілянину у людному місці, повідомляє ТСН.16:45.

Зловмисники підстерегли свою жертву біля арки будинку на вулиці Городецького, коли той вийшов – випустили в його сторону чотири кулі. Три з них поцілили чоловіку у ногу, загрози життю жертві нападу немає.

Зловмисники були на двох автомобілях, одне авто з двома порушниками правоохоронці затримали на місці злочину. Третій злочинець на машині намагався втекти – їхав зустрічною смугою, тротуарами і лише дивом не травмував перехожих. Його затримали на Бессарабській площі.

Вилучено два автомобілі та пістолет, з якого стріляли. Ім'я постраждалого міліція не розголошує, лише повідомляють, що всі учасники інциденту причетні до кримінальних структур.

"Вилучено пістолет, з якого стріляли, вилучено обидва автомобілі. Можна сказати, що це були кримінальні розборки. Коли затримували зловмисника, він здійснив наїзд на працівника міліції. Але той встиг в останній момент відскочити. Всі ці розборки будуть присікатися і злочинці затримуватися", - повідомив керівник міліції Києва Олександр Терещук.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

В центрі Києва відбулася перестрілка

В центрі Києва відбулася перестрілка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1761
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація