Міліція і ДАІ перевіряють кожну машину на в'їздах у Київ

Міліція і ДАІ перевіряють кожну машину на в'їздах у Київ

Міліція і ДАІ перевіряють кожну машину на в’їздах у Київ / Фото: УНІАН

Обухівська і Одеська траси перекриті силовиками, які впускають в Київ по одній машині.

Міліція і ДАІ встановили посилений контроль над рухом транспорту в Київ. Як повідомляє кореспондент ТСН.ua Дмитро Стефурак, на Обухівській трасі поблизу Українки стоять по п'ятеро співробітників ДАІ і міліції.

Вони заблокували одну смугу траси, а на іншій перевіряють кожен автомобіль, який прямує в Київ. Також біля імпровізованого КПП силовики встановили намет. Тож ймовірно їх на трасі значно більше.

Зупиняють здебільшого авто із не київськими номерами. Як тільки  даїшники помітили, що їх знімають журналісти ТСН, машини ДАЇ  швиденько роз'їхались зі свого місця патрулювання.

При цьому представники ДАЇ на місці не змогли пояснити, чому така підвищена  увага до водіїв на столичному в'їзді, і заперечили проведення будь якої спецоперації.

Також є інформація про те, що Одеська траса теж заблокована міліцією. Користувач Andrii Malenko на своїй сторінці у Facebook написав, що через перевірки на трасі сформувався затор аж до села Чабани.

"Перекрита Одеська траса на в'їзд до Києва. 20 "ментів", деякі з автоматами, залишилась одна смуга для руху, пресують мікроавтобуси", - написав він.

Нагадаємо, що у метрополітені Києва підтвердили закриття усіх станцій і чекають команди знову їх відкрити.

У Києві чергують посилені патрулі ДАЇ

У Києві чергують посилені патрулі ДАЇ

Повʼязані теми:

Наступна публікація