Міліція діятиме жорстко, якщо мітингувальники не звільнять будівлі - МВС

Міліція діятиме жорстко, якщо мітингувальники не звільнять будівлі - МВС

Минулої п'ятниці "Беркут" жорстко розігнав Євромайдан / Фото: УНІАН

Для цього у правоохоронців є законні засоби і можливості, заявив в.о. начальника МВС Києва.

Правоохоронці будуть діяти жорстко, якщо мітингувальники не звільнять захоплені адміністративні будівлі в Києві.

Про це заявив в.о. начальника столичного главку міліції Валерій Мазан.

"Міліція вживає всіх заходів, щоб ці мітинги проводилися в мирному руслі. Ми силу намагаємося не застосовувати. Але якщо буде порушення закону, ми будемо діяти рішуче, жорстко", - пообіцяв Мазан.

"Злочинців вмовляти не будемо - для цього у нас є всі засоби і можливості, передбачені законом", - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні, 5 грудня державні судові виконавці оголосили в будівлі Київради рішення Шевченківського райсуду Києва про заборону блокування адміністративних будівель.

Згідно з рішенням, мітингувальникам належить протягом 5 днів з дня ухвалення судом такого рішення звільнити захоплену ними будівлю. Опозиційні політики і мітингувальники заявили, що не згодні з цим рішенням суду.

Раніше президент України Віктор Янукович засудив дії "Беркута" на Майдані Незалежності у суботу, коли вони жорстко розігнали учасників Євромайдану. Президент пообіцяв, що винні, хто б вони не були, будуть встановлені і їх діям буде надана правова оцінка.

А МВС напередодні розповсюдило заяву, в якій йшлося про те, що голова міністерства Віталій Захарченко заборонив своїм підлеглим застосовувати силу проти мітингувальників. У свою чергу голова КМДА Олександр Попов пообіцяв, що силою з будівлі мерії протестувальників виганяти не будуть. Не бажають силового звільнення і керівництво також захоплених мітингувальниками Жовтневого палацу і Будинку профспілок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація