Міліціонери їхали три години до чоловіка, який стікав кров'ю у парку - активіст

Міліціонери їхали три години до чоловіка, який стікав кров'ю у парку - активіст

Міліціонери прибули на місце події через три години / Фото: ТСН.ua

Як стверджують активісти, потерпілий так і не дочекався правоохоронців.

У Києві співробітники правоохоронних органів кілька годин "добиралися" до чоловіка, який стікав кров'ю в парку Шевченка.

Про це повідомив глава організації Коаліції учасників помаранчевої революції Сергій Мельниченко.

Дивіться фото: На очах у свідків невідомі вбили 35-річного чоловіка

Зі слів Мельниченка, вночі 27 квітня він став свідком жорстокого побиття в столичному парку Шевченка.

"Вночі, близько 02:00, я проходжу через парк і спостерігаю картину: одна людина б'є ногами іншу, яка лежить на тротуарі. Побачивши, що я з товаришем туди біжу, людина, хоч і напідпитку, але втекла", - написав він у соціальній мережі Facebook.

Сергій Мельниченко зазначає, що на обличчі чоловіка не було жодного місця без крові, а сам постраждалий був практично без свідомості.

Глава КУПР подзвонив на екстрений номер 112, але відповіді не дочекався. Не увінчалися успіхом і спроби докричатися до патрульного автомобіля міліції.

"Тоді зателефонував на номер 102. Трубки так ніхто і не взяв. Лише з третього разу вдалося додзвонитися. Але черговий порекомендував подзвонити в швидку", - сказав Мельниченко, додавши, що побитий чоловік від послуг "швидкої допомоги" відмовився.

"Ми допомогли чоловікові піднятися і посадили в парку на лавці. Самі ж пішли додому. Пройшло більше трьох годин. Дзвонять мені з міліції. Я був в шоці! Міліціонери тільки приїхали на місце події і дивуються, чому не виявили на місці ані чоловіка, ані "швидкої". Ще раз уточнюю - минуло три години", - підкреслив він.

Сергій Мельниченко додав, що ще через три години йому подзвонили з міліції і в дуже жорсткій формі і з претензіями хотіли дізнатися, хто викликав правоохоронців і де лежить потерпілий.

Раніше повідомлялося, що у центрі Києва на вулиці Саксаганського 32 біля клініки застрелили молодого чоловіка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація