Михайлівський собор затемно бив у дзвони, щоб нагадати киянам про події Майдану

У центрі Києва пригадали, як три роки тому боронили Хрещатик від "Беркуту".

Кілька сотень людей зібралися на Михайлівській площі в Києві, аби згадати події 3-річної давнини, коли силовики вперше здійснили спробу розгону Майдану, котрий вийшов за захист побитих 30 листопада 2013 року студентів. Як і тоді, в цей день били у дзвони з Михайлівського монастиря, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під його стінами відтворили атмосферу Євромайдану – принесли великі діжки та запалили в них вогонь для обігріву, а також наготували чаю, бутербродів і польової каші, аби стояти на вулиці не було холодно. На акцію вийшли прості євромайданівці, які кажуть, що плекають народжене три роки тому гасло: "Київ – вставай!".

"Саме 10 грудня прокинувся Київ, але говоримо про цю фразу не в контексті минулого, а в контексті сьогодення і майбутнього. Тому що у всіх є велика спокуса, всі цим активно займаються – перекладають відповідальність. На президента, на уряд, на Верховну Раду – і забувають, що цей подзвін по кожному з нас. Кожен на своєму місці щодня має робити ту роботу, яка буде змінювати країну", - каже одна з ініціаторів акції.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан

Повʼязані теми:

Наступна публікація