Метро у Києві зупинили незаконно і відкривати його поки не планують

Метро у Києві зупинили незаконно і відкривати його поки не планують

Метро досі не працює / Фото: bigyalta.net

В КМДА метро запустять, як тільки стабілізується ситуація.

Метро у Києві зупинили незаконно, так вважать у транспортній комісії Київради. Її рішення оприлюднив Депутат Київради Олексій Давиденко.

В документі зазначено, що письмового розпорядження голови КМДА не існує. А доручення Макеєнка, про зупинку підземки не має правового статусу.

Водночас, в КМДА заявили, що поки не знають, коли метро знову запрацює. Згідно із заявою, СБУ продовжила термін антитерористичних дій, у зв'язку з чим столична влада змушена продовжити термін дії доручення про призупинення роботи метро.

"Наразі ми не маємо права відновити рух потягів метрополітену, доки не будемо впевнені в безпеці кожного пасажира. Це стратегічне питання для всього міста, тому голова КМДА тримає його на особистому контролі щохвилини", - йдеться в заяві.

Метро у Києві зупинили незаконно

Метро у Києві зупинили незаконно

Тим часом наземний комунальний транспорт із 05:00 ранку перейшов у посилений режим. Збільшено кількість рухомого складу на маршрутах наземного громадського транспорту на найбільш завантажених транспортних артеріях.

Як повідомлялось раніше, в інтернеті після повідомлення про заблоковані в'їзди до столиці з'явилась карта об'їзду всіх КПП Києва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація