Жителі столичного передмістя мерзнуть без опалення – у квартирах +8 градусів тепла

Жителі столичного передмістя мерзнуть без опалення – у квартирах +8 градусів тепла

Люди гріються біля багаття, що розпалили у дворі будинку. / Фото: ТСН

Сотні сімей досі сидять у холодних квартирах.

Понад сотні сімей житлового комплексу під Києвом іще й досі не увімкнули опалення. Люди гріються біля багаття, що розпалили посеред двору, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди бояться, що зиму вони зустрінуть у холоді, адже наприкінці жовтня опалювальний сезон у їх будинку досі не почався. Люди користуються обігрівачами та ходять вдома у верхньому одязі. Температура в квартирах не перевищує +8 градусів тепла.

Жителі житлового комплексу скаржаться, що навіть не можуть приготувати їжу – часто вимикають електроенергію. У помешканнях немає ні світла, ні тепла, ні гарячої води. Кажуть, неодноразово зверталися до місцевої влади та губернатора Київської області.  Ті пояснюють, що  в забудовника великий борг за опалення. Старий ЖЕК відмовився від обслуговування будинку, а новий не встиг оформити документи на постачання теплоенергії. Поки йдуть суди,  люди бояться зустріти сніг без тепла.

Представник забудовника по телефону пообіцяв журналістам, що роботи з налагодження теплопостачання мають відновити вже в понеділок. Із завтрашнього дня нібито мають почати закупівлю обладнання і  укласти договір  на постачання  тепла. Мешканці в обіцянки зовсім не вірять, бо  чують про можливий початок робіт вже не вперше.

Нагадаємо, мешканці гуртожитків Сімферополя збираються оголосити голодування, бо живуть в кімнатах без світла та опалення

Кореспондент ТСН Тетяна Лазарчук

Більш як сотні сім'ям житлового комплексу під Києвом іще й досі не увімкнули опалення

Більш як сотні сім'ям житлового комплексу під Києвом іще й досі не увімкнули опалення

Повʼязані теми:

Наступна публікація