Мешканців згорілого будинку на Мазепи розселять у готелях

Мешканців згорілого будинку на Мазепи розселять у готелях

Верхні поверхи будівлі згоріли ущент / Фото: КМДА

В мерії запевнили – на вулиці ніхто не залишиться.

Стривожені жителі столичного будинку, який палав сьогодні вночі, провели її у готелях та у своїх знайомих.

Як повідомляє ТСН, коли вранці посвітліло, то стали зрозумілі масштаби пожежі – точно можна сказати, що згоріли два верхніх поверхи будівлі. А під самою стелею обвалилася частина стіни – цегла впала на землю та розтрощила одну з припаркованих поруч автівок.

Причини займання досі не повідомляють, але запевнили, що їх встановлює комісія, котра працює тут, їх повідомлять пізніше.

Погорільці почали приходити за своїми речами – їх до квартир запускають разом з міліцією та пожежниками. Весь кордон навколо будинку охороняють міліціонери.

Посеред ночі до "Арсенальної" приїзжав голова КМДА Олександр Попов. Він запевнив, що усіх погорільців розселять у готелях. Для цього в кількох метрах від місця події працює штаб координації тимчасового розселення, де власне й вирішують питання з тими, хто постраждав.

Дуже сильно постраждали не тільки верхні поверхи, які вщент згоріли, а й навіть перші – вони виявилися затопленими водою, якою й гасили пожежу.

ФОТОГАЛЕРЕЯ: Мешканці будинку на Мазепи рятували свої речі прямо з полум'я

Мешканці розповіли, що вони проводили всю цю ніч у родичів та знайомих. До готелів поїхали лише кілька людей.

Нагадаємо, що пожежа сталася цієї ночі о 00:16 у Печерському районі міста, по вул. Івана Мазепи, 3, в шестиповерховому житловому будинку (тринадцятипід'їздний, на 175 квартир). У квартирі на шостому поверсі виникло загорання з подальшим розповсюдженням вогню на сусідні квартири та покрівлю будинку.

О 04:05 пожежно-рятувальними підрозділами МНС пожежу було ліквідовано.

Мешканців згорілого у центрі Києві будинку відправлять у готелі

Мешканців згорілого у центрі Києві будинку відправлять у готелі

Повʼязані теми:

Наступна публікація