Мешканців села на Київщині лякає будинок із привидами, звідки лунають дивні крики

Мешканців села на Київщині лякає будинок із привидами, звідки лунають дивні крики

В селі на Київщині мешканців лякає хатина з привидами

Мазанку звели на місці старого кладовища.

Жителів села Вільного на Київщині лякає будинок із привидами, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Звичайна, на перший погляд, хатина обросла історіями, які можна порівняти із фільмами жахів. Люди впевнені, що у стінах мазанки оселився або привид, або якась інша нечисть. А ночами, якщо дослухатися, знову ж таки, зі слів місцевих, з неї лунають дивні крики.

Найбільше нарікають ті, хто живе по сусідству. Лідія Дмитрівна так налякана нечистою силою, що й надвір перестала виходити. Натомість Варвара Василівна, яка живе праворуч від хати, захищається в інший спосіб - молитвами.

Хата зажила дурної слави через самогубство та вбивства, вчинені людьми, що жили у ній. Зараз відомо про щонайменше три випадки смертей, пов'язаних із хатою.

"Декілька років тому господар цього будинку поїхав в інше місце, де вчинив самогубство. А буквально в минулому році господарку цього будинку, яка придбала, теж знайшли мертвою", - розповів речник міліції Київщини Микола Жукович.

Вже інший власник у мазанці селитися не став, а вирішив облаштувати в тій виробництво солодощів. Замість себе у хаті залишив молодого доглядача.

"Господар, який приїхав зробив йому зауваження, на цьому підґрунті виникли якісь образи. Молодий хлопець, взявши ножа наніс декілька поранень чоловіку в тіло", - додав Жукович.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк вирушив на пошуки нечистої сили разом з екстрасенсом. "Ми коли приїхали сюди, мені захотілося відразу якось себе захистити. Ви теж не сильно ходіть тут", - порадила сарматський оракул Марина Антонюк.

Після проведених ритуалів, екстрасенс вражає висновком: "У мене таке відчуття, що на цьому місці був чи то цвинтар, чи то якесь поховання".

Старожили підтверджують, що кладовище було, а нове розташоване всього за сотню метрів від хати.

Екстрасенс розповіла і про те, що жахлива історія цього місця почалася сотні років тому. Були тут і масові вбивства, і відьми. А останні три смерті - це лише результат накопиченого негативу.

"Вони підштовхують людей або на самогубство, тобто, на якісь неадекватні вчинки. Тут була не одна смерть і ще буде смерть. Причому смерть буде жінки, дуже навіть скоро", - віщує оракул.

Екстрасенс певна, що жити у будинку не можна, та й очистити його від негативу - також. Надто багато його назбиралося. Єдине, що радить - це знести мазанку та прибудови, а на їх місці висадити дерева. А сусідам, чиї вікна виходять на цей будинок, вона порадила поставити на віконці сіль.

Мазанка на часі опечатана правоохоронцями у зв'язку із розслідуванням останнього факту смерті. Бути чи не бути хаті, вирішувати вже власникам. Люди ж і далі обходять її стороною.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк.

В селі на Київщині мешканців лякає хатина з привидами

В селі на Київщині мешканців лякає хатина з привидами

Повʼязані теми:

Наступна публікація