Мешканці столиці позбуваються паперового баласту

Дата публікації
Перегляди
1868
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мешканці столиці позбуваються паперового баласту

Кияни віддають свої бібліотеки

Кияни охоче міняють старовинні книжки на електронні

У Києві все активніше позбуваються своїх бібліотек. В хід ідуть і раритети, і менш цінні видання. На зміну домашнім книгозбірням приходить один маленький гаджет, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Люди позбуваються книг, щоб звільнити територію в квартирах. Те, що двадцять років тому було на піку моди, неймовірним дефіцитом, продавалося по блату, було показником матеріального благополуччя і просто давало ілюзію приналежності до якоїсь вищої касти — тепер нікому не потрібне

Читайте: В Україні з'явилася перша інтернет-книга з гіперпосиланнями

Наприклад, власникові букіністичної крамниці страшенно прикро. З появою Інтернету та планшетів йому дедалі частіше приносять на реалізацію цілі бібліотеки, але покупців стає усе менше. Проте ні одна людина не хоче викинути книги чи здати їх на макулатуру. Мовляв, їх віддають, але хочуть, щоб вони жили. Прихильниками паперових книг залишаються ті, кому за сорок. Для них папір - звичніший за екран.

Цікавляться зараз хіба що антикварними книжками, але це — елітарний сегмент. На піку моди - фоліанти вартістю тисячі доларів.

Читайте також: Після мовного закону українці почали масового читати еротичні україномовні книги

Як телебачення не змогло витіснити театр , так і рідер, переконані букіністи, не переможе книжку остаточно. Щоправда, згідно з останніми опитуваннями, половина українців не читають книг узагалі: ні паперових, ні електронних.

Кореспонденти ТСН Валентина Доброта, Вадим Литвин

Кияни почали масово позбуватися своїх бібліотек

Кияни почали масово позбуватися своїх бібліотек

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1868
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація