Мешканці погорілого будинку на Шулявці запаслися протигазами і комплектами при евакуації

Мешканці погорілого будинку на Шулявці запаслися протигазами і комплектами при евакуації

Люди не були здивовані тим, що в будинку знову виникла пожежа

Мешканці запевняють, що регулярні пожежі стаються через неякісні матеріали, якими утеплений будинок
Мешканці погорілого будинку на Шулявці, який спалахнув від недопалку, вже були готові до того, що фасад будинку може загорітися будь-якої миті, адже пожежа в цьому домі стається вже вчетверте. Тому мали при собі речі першої необхідності і протигази.

"Цього разу у всіх є вже сумки. Діти за одну хвилину склали речі - вони знали, що класти, як класти і як спускатися", - розповідає мешканка будинку журналістам ТСН.

Також додали, що одна з масштабних подій сталася менше року тому в липні. Тоді також вигорів фасад будинку. Мешканці запевняють, що регулярні пожежі стаються через неякісні матеріали, якими утеплений будинок. Минулого разу вигорілий фасад мешканці поновлювали за власний кошт.

"У нас по всьому будинку покладений пінопласт, який легко займається і від одного недопалку ми горимо як свічка. В липні місяці минулого року в нас вигорів фасад, ми за власний кошт найняли компанію і весь той бік замінили. Поставили пінопласт, який не горить", - розповідає жінка.

Щоб запобігти новій пожежі люди розвішали оголошення, щоб мешканці не кидали недопалки. Проте ситуацію це не врятувало.

Після цієї пожежі люди сподіваються, що забудовника, який здавав в експлуатацію вогненебезпечний будинок притягнуть до відповідальності і змусять замінити неякісний утеплювач на вогнестійкий.

Мешканці погорілого будинку на Шулявці запаслися протигазами

Мешканці погорілого будинку на Шулявці запаслися протигазами

Повʼязані теми:

Наступна публікація