Мешканці київської багатоповерхівки кажуть, що вона може завалитися через ремонт в одній із квартир

Мешканці київської багатоповерхівки кажуть, що вона може завалитися через ремонт в одній із квартир

Жителі кажуть, що будинок тріщить по швах

Власниця квартири всі претензії спростовує будівельною експертизою, замовленою власним коштом.

Загинути під завалами власного будинку бояться жителі київської багатоповерхівки. Начебто, небезпеку створює сусідка, яка третій місяць робить ремонт у власній квартирі і зачіпає опорні конструкції. Через роботу перфораторів та інших важких інструментів, по під'їзду пішли тріщини, переконані в панельній висотці, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сусідські війни в цьому будинку розпочалися через ремонт у квартирі на четвертому поверсі. Майстри встановлюють два кондиціонери, а штроби для комунікацій прокладають в опорних стінах. Люди кажуть, що для того, щоб будинок склався, більшого не треба.

Заслужений будівельник України Віктор Зюко живе поверхом вище і добре знається на таких тріщинах. Вони пішли по стінах ліфтової шахти та сходах, основі панельної багатоповерхівки і все це - через роботу важких інструментів. Він каже, що це може призвести до обвалу будинку, а гинути під уламками будівлі не хочеться.

Через ремонт розвалюється багатоповерхівка у Києві

Через ремонт розвалюється багатоповерхівка у Києві

Квартира інваліда першої групи Ольги Болюк теж межує з гучним ремонтом. Вушні тампони не допомагають, жінка сидить на ліках.

Власниця оселі своєї провини не визнає. Каже, що ніяких порушень немає, усе зроблено в межах дозволеного. Як доказ демонструє експертизу, замовлену власним коштом. Приватні експерти загрози завалення будівельних конструкцій не знайшли. Натомість ЖЕК за самовільне втручання в тримальні конструкції зобов'язав власників відновити цілісність стін. Невдоволені мешканці дому звернулися до держінспекції з будівельного контролю, яка до кінця місяця має зробити власну експертизу.

Нагадаємо, що у центрі Києва серед елітних будинків розвалюється багатоповерхівка, а КМДА мовчить

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація