Мерія Києва просить суд заборонити мітинги на Майдані до Різдва

Дата публікації
Перегляди
3239
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мерія Києва просить суд заборонити мітинги на Майдані до Різдва

Київська влада хоче "забронювати" Майдан і Європейську площу до Різдва / Фото: facebook.com/EuroMaydan

Чиновники кажуть, що претензій до акцій на Софійській і Михайлівській площах не мають.

Київська міська державна адміністрація ініціює заборону масових акцій у центральній частині столиці. З відповідною вимогою юридичний відділ мерії звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Чиновники просять заборонити проведення масових зібрань на Майдані Незалежності та Європейській площі протягом 1 грудня 2013 року – 7 січня 2014 року.

"Звернення до суду з проханням заборонити акції на Майдані Незалежності та Європейській площі пов'язане з необхідністю продовжити роботи зі встановлення новорічної ялинки та підготовку до встановлення Новорічно-різдвяного селища", - інформує прес-служба КМДА.

Разом із тим у мерії наголосили, що ця вимога жодним чином не стосується масових заходів на інших вулицях і площах у центрі столиці.

"У КМДА наголошують, що не зверталися до суду з проханням обмежити проведення мирних масовий акцій на інших вулицях та площах столиці, у тому числі на території парку ім. Тараса Шевченка, Михайлівській та Софійській площах", - ідеться в повідомленні адміністрації.

Раніше повідомлялося, що міліція та КМДА спростували чутки про смерть учасниці Євромайдану.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3239
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація