Мер Глухова після одруження летить з молодою дружиною на "медовий місяць" за океан

Мер Глухова після одруження летить з молодою дружиною на "медовий місяць" за океан

Фото: День

Мішель Терещенко та Олена Єскіна зустрічалися півтора року.

Нащадок аристократичного роду цукровиків та меценатів, 62-річний мер Глухова Сумської області Мішель Терещенко одружився із на 24 роки молодшою колишньою депутаткою Київради, а нині активісткою Оленою Єскіною. Романтичні стосунки тривали півтора року.

Весілля відбулося в Києві. Офіційна частина – в центральному столичному палаці одружень. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Ані обітниць, ані шлюбного контракту – так вирішив Мішель Терещенко. Між ним і дружиною – жодних зобов'язань, лише кохання.

"Я взяла прізвище чоловіка. Це для мене був дуже важкий вибір, бо моє прізвище – це був мій бренд, і було дуже важко змінити", – зазначила Олена.

У яскравих вишиванках – мама та бабуся Олени. Діти та мама Мішеля – у класичному чорному вбранні, вони до України прилетіли вночі.

Із РАГСу молодята поїхали рожевим ретро-лімузином до Володимирського собору Київського патріархату. Оренда однієї години автомобіля коштує 950 грн. Подивитися на пишну церемонію біля собору збираються не лише запрошені гості, а й сторонні люди. Вінчатися у цьому храмі молодята вирішили тому, що колись його побудували предки Мішеля Терещенка. Тому й церемонію проводить сам настоятель храму – отець Борис.

Дарувати подарунки гості почали одразу ж після вінчання, просто у храмі. Переважно – ікони, гроші та побутові дрібнички.

Потім – дві години прогулянки на катері Дніпром, скромна вечеря – для найближчих. А вже в понеділок, зізнаються молодята, на них чекає весільна подорож. Спочатку летять до Майямі, а потім – на острови поближче до моря. На час "медового місяця" Мішель Терещенко взяв відпустку.

Тетяна Боковня

Мішель Терещенко одружився з на 24 роки молодшою екс-депутаткою Київради

Мішель Терещенко одружився з на 24 роки молодшою екс-депутаткою Київради

Повʼязані теми:

Наступна публікація