Мельник переписав все заарештоване судом майно на колишню дружину

Дата публікації
Перегляди
9809
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мельник переписав все заарештоване судом майно на колишню дружину

Мельник переписав все майно на колишню дружину

Адвокат запевняє, що Мельник не знав, що на майно вже був накладений арешт.

Суд наклав арешт на майно підозрюваного у хабарництві екс-ректора Петра Мельника.

Водночас адвокат Мельника Руслан Місюна заявив, що це протизаконно. Як виявилося, екс-ректор розлучився з дружиною, а нещодавно все майно переписав на неї.

"У людини були хороші відносини з дружиною. Він розлучився. Вони домовилися, що майно залишається їй", - розповів адвокат.

На запитання, коли саме Мельник розвівся із дружиною, Місюна заявив: "Ну це вже була давня історія. Він не розлучився от просто зараз".

"Пан прокурор не гірше за мене знає, що перепис майна на його дружину - це не є зміною запобіжного заходу, це не є порушенням, скажімо так, цього режиму", - зауважив Місюна.

Адвокат запевняє, що Мельник нашвидку переписав майно на дружину, бо розлучається з нею

Адвокат запевняє, що Мельник нашвидку переписав майно на дружину, бо розлучається з нею

Він додав, що про накладення арешту на все майно їм стало відомо лише вчора, 8 серпня, коли Мельнику надали клопотання про зміну запобіжного заходу. Тож, як запевняє адвокат, переписуючи майно на дружину, Мельник не знав, що на нього вже був накладений арешт.

Захист збирається оскаржувати це рішення.

"Тому що вони не мають права накладати арешт на майно, скажімо так, чужої людини - його дружини колишньої, з якою він розлучений", - запевняє Місюна.

Нагадаємо, 9 серпня стало відомо, що підозрюваний у хабарництві екс-ректор Петро Мельник втік з-під домашнього арешту, знявши з руки електронний браслет.

Як повідомлялося раніше, Петра Мельника було затримано 27 липня під час отримання хабара у розмірі 120 тис. грн. Пізніше він написав заяву про звільнення з посади.

До судового засідання скандальний екс-ректор повинен був знаходитися під домашнім арештом за місцем прописки.

Мельник ймовірно займався корупцією вже не один рік. При цьому він нібито втягнув у свої махінації деяких співробітників установи. Зараз над ним триває суд, а міліція скаржиться, що обвинувачений симулює хворобу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9809
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація