Мельник лежить в лікарні в очікуванні операції на серці

Мельник лежить в лікарні в очікуванні операції на серці

Мельнику зроблять операцію на серці

Післяопераційний період становитиме два тижні, протягом яких Мельник не зможе з'явитися у суді.

Ректору Ірпінського університету податкової служби Петру Мельнику, якого затримали під час одержання хабара в суботу, досі не обрали міру запобіжного заходу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У середу, 31 липня, у суд він не з'явився, оскільки перебував у реанімації в лікарні міста Буча під Києвом. Звідти його перевезли в Київський міський центр серця. Там, за інформацією джерел ТСН, повинні розпочати операцію на серці Мельника.

За нашими даними, йому проведуть шунтування. За словами співрозмовників ТСН, операцією повинен керувати особисто директор Центру Борис Тодуров. Оскільки післяопераційний період у таких випадках зазвичай триває від тижня до двох, то Мельник не зможе з'явитися на суд і завтра.

Щойно Тодуров телефоном повідомив ТСН, що операцію ще не робили.

Зазначимо, що суд ухвалив застосувати до Мельника примусовий привід на засідання 1 серпня.

Петру Мельнику досі не обрали міру запобіжного заходу

Петру Мельнику досі не обрали міру запобіжного заходу

"Всі розуміють, що складні операції, як то операції на серці, спонтанно робитись не можуть. Для цього потрібне певне медичне обстеження. Що свідчить про спробу ухилитись від явки до суду", - заявив прокурор Максим Лавренюк.

У свою чергу адвокат Петра Мельника Руслан Місюна дивується: "Якщо позапланова операція, як ви вважаєте, готують чи не готують?"

Нагадаємо, що 30 липня Мельника примусово доставили до суду на розгляд справи про обрання йому запобіжного заходу. Однак судді довелося оголосити перерву в засіданні через розбіжності висновків медичної експертизи стосовно стану здоров'я підозрюваного з боку слідчого і з боку захисників підозрюваного.

Повʼязані теми:

Наступна публікація