Медстраховку до кінця року отримає більше 80 тисяч киян

Медстраховку до кінця року отримає більше 80 тисяч киян

Фото: ТСН.ua

Наступного року у програмі медичного страхування братимуть участь вже майже мільйон мешканців столиці.

Вже цього року до нової соціальної програми страхової медицини буде залучено біля 80 тисяч киян.

Наступного року у програмі медичного страхування братимуть участь вже майже мільйон мешканців столиці, повідомив голова КМДА Олександр Попов.

За словами очільника міста, на виконання соціальних ініціатив президента Януковича, розроблено модель страхової медицини як компонента проекту "Картка киянина".

"Цього року ми запропонуємо окремим категоріям киян – це приблизно 80 тисяч людей – стати членами "Муніципальної лікарняної каси". Наразі йдеться про чорнобильців, афганців, породіль. Відповідний проект рішення на черговому засіданні сесії розглянуть депутати Київради, і ми розпочнемо його активне впровадження", - заявив Олександр Попов.

Як зазначив голова КМДА, власна модель страхової медицини як компонент проекту "Картка киянина" дасть можливість протягом трьох місяців відпрацювати злагоджений механізм медичного забезпечення. Після цього місто зможе залучити партнерів, які допоможуть реалізувати широку програму медичного страхування киян. "Наступного року плануємо охопити до 1 мільйона осіб. До проекту зможуть долучитися пенсіонери, а також працівники бюджетної сфери", – зазначив Олександр Попов.

Очільник міста закликав представників страхових компаній обговорити проект, розроблений столичною владою, та надати практичні пропозиції до нього.

Нагадаємо, проект моделі передбачає, що членський внесок та всі подальші щомісячні платежі за малозабезпечених киян сплачуватимуться з міського бюджету. Таким чином, громадяни, не витрачаючи жодної копійки власних коштів, будуть забезпечені необхідними для повноцінного лікування препаратами в умовах стаціонару

Наступна публікація