Медики розповіли про стан 2-річної дівчинки, яку мати прирекла на 9-денний голод

Медики розповіли про стан 2-річної дівчинки, яку мати прирекла на 9-денний голод

Фото: ГУ Національної поліції в Києві

Найстрашніше позаду – дитина житиме.

Дівчинка, яку разом із меншим братиком на дев'ять днів без їжі та пиття закрила у квартирі рідна мати, досі перебуває у реанімації однієї з лікарень столиці. Однак її стан уже не викликає побоювань щодо смертельної небезпеки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Лікарі кажуть, що загроза життю минула, і дитину вже навіть почали потроху годувати. "Стан її на теперешній час стабілізувався, ми її почали годувати. В даному випадку скажемо, що цій дитині пощастило. Протягом тижня дитина буде у нас, вона буде жити", - розповіла заступник головного лікаря Альбіна Анісімова.

У Києві мати свідомо морила голодом своїх дітей

У Києві мати свідомо морила голодом своїх дітей

До доньки навіть намагався потрапити батько, але медики його не пустили. Чоловік так само під підозрою в недогляді за дітьми та його можуть позбавити батьківських прав. У районній службі у справах дітей приголомшені, бо такого кричущого недбальства не бачили навіть у неблагополучних родинах, які стоять у них на обліку. У ситуації тепер розбиратимуться правоохоронці та суд. Під загрозою 9-річного ув'язнення опинилася мати, провину за смерть меншого хлопчика з нею також може розділити коханець, у якого жінка перебувала всі ці дев'ять днів. Окремо вирішуватимуть долю їх спільної дитини, яку батьки досі не зареєстрували.

Як уже повідомлялося, 20-річна жінка залишила двох малих дітей удома на дев'ять днів без догляду. Цей час жінка проводила з коханцем. Коли вона повернулася додому, то виявила, що хлопчик помер, а його сестра перебуває у непритомному стані. На допиті у прокуратурі жінка заявила: "Я не знала, що діти можуть померти". Як повідомив уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, жінка перебуває у доброму гуморі. Розповіла, що переїхала з Миколаєва до Києва близько року тому разом з двома дітьми від першого чоловіка, хоча "від самого народження говорила, що не любить їх і навіть хотіла здати до притулку". Однак діти продовжували жити з матір'ю, оскільки рідний батько проявляв до них агресію.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація