Майор міліції розповів, як його в підвалі КМДА катували майданівці

Майор міліції розповів, як його в підвалі КМДА катували майданівці

Міліціонер розповів, як його били / Фото: ТСН.ua

Медики діагностували у міліціонера закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку і забій нирки.

На Євромайдані в Києві ловлять, а потім катують міліціонерів. Таку заяву зробило МВС. Правоохоронці розіслали всім ЗМІ інтерв'ю чоловіка, який каже, що його, майора міліції, катували в підвалі КМДА.

Як йдеться в сюжеті ТСН, міліціонера в цивільному, згідно з даними МВС, охорона Майдану затримала тоді, коли він ніс службу. Його на місці почали бити, а вже потім відвели в КМДА, де продовжили знущання.

"Затягли у підвал, відібрали речі, сумку зняли, закрили очі, задавали питання. Потім почали бити и з'ясовувати, співробітник міліції я чи ні. По голосу я впізнав Юрія Левченко – в нього такий говір, він картавить трохи", - розповів міліціонер.

МВС заявило, що на євромайдані у Києві катують міліціонерів

МВС заявило, що на євромайдані у Києві катують міліціонерів

Водночас медики діагностували у міліціонера закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку і забій нирки.

Побитий міліціонер вважає, що при знущаннях над ними був присутній комендант Українського дому Юрій Левченко. Однак, останній заперечив свою присутність, наголосивши на тому, що в КМДА востаннє він був 27 січня і взагалі не має жодного стосунку до побиття міліціонера.

Також у самому КМДА мітингувальники розказали журналістам, що в приміщенні немає ніяких таємних кімнат, де катують людей. Тому активісти, що знаходяться в КМДА, дуже обурені заявою МВС.

Раніше повідомлялося, що у МВС стверджують, що на Майдані захопили в полон трьох міліціонерів, а одного поранили ножем.

Повʼязані теми:

Наступна публікація