Маєток Пшонки став прихистком для біженців із Криму та Сходу

Маєток Пшонки став прихистком для біженців із Криму та Сходу

Людям бракує тимчасового житла

Із окупованого Криму виїхало 8 тисяч біженців. 

У маєтку Пшонки зʼявилися нові мешканці. Десяток біженців зі Сходу та Криму заночували в будинку для охорони колишнього прокурора. У координаційному центрі з розселення біженців місць для ночівлі забракло. Самооборона Майдану запропонувала людям ліжка в маєтку Пшонки, допоки їм знайдуть обіцяні державою оселі. Нове сусідство не подобається місцевим, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди тут сплять удесятьох на чотирьох ліжках, проте радіють, що не ночують просто неба. Координаційна рада Майдану таки взялася розселяти біженців у маєтках Пшонки та Януковича, якщо держава не даватиме місця.

Цілителька із Сімферополя, художник із Луганщини та ще кілька людей, які учора вже поїхали шукати до столиці роботу. Територією маєтку люди гуляють у супроводі самооборони. Незнайомці в дворі насторожують сусідів.

Пізніше людям знайшли жито, а в маєтку встановили охорону. Радник із питань громадської безпеки Штабу національного спротиву Анатолій Ведмідь зауважив, що підготували будинок для 300 біженців, а ще 1500 не можуть знайти житла. А незабаром приїдуть біженці з Донбасу.

За весь час окупації з Криму переїхали понад 8 тисяч людей. Чимало досі лишаються без тимчасової домівки. Тому біженці просять розуміння та підтримки.

Нагадаємо, що на Вінниччині біженців з Криму виселяють з дитячого санаторію і виставляють їм захмарні рахунки

Кореспонденти ТСН Ксенія Марченко та Тетяна Фруктова.

У маєтку Пшонки поселились кримські біженці

У маєтку Пшонки поселились кримські біженці

Повʼязані теми:

Наступна публікація