Майданівці встановлюють армійські намети біля Будинку офіцерів у Києві

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Майданівці встановлюють армійські намети біля Будинку офіцерів у Києві

Учасники Євромайдану біля Будинку офіцерів / Фото: facebook.com/Віталій Сич

Організатори акції закликали присутніх не розходитися і "тримати в облозі" урядовий квартал.

Біля Будинку офіцерів у Києві з'явилися перші армійські намети, встановлені учасниками Євромайдану. Намети стоять на розі вулиці Грушевського та Кріпосного провулка. А організатори акції закликали присутніх не розходитися, залишатися на місцях до встановлення наметів і "тримати в облозі" урядовий квартал.

Намети будуть встановлені по всьому периметру урядового кварталу - по вулицях Інститутській, Лютеранській та Шовковичній.

Крім того, учасники акції витягли кілька важких кам'яних клумб на проїжджу частину вулиці Грушевського, перекриваючи таким чином можливий рух транспорту.

Зазначимо, що у Маріїнському парку на деяких деревах приклеєні листівки з написами: "Міліціонер, май гідність, не виконуй злочинних наказів кримінальника. Серед народу є твої діти, рідні і друзі".

А народні депутати закликають міліцію не допустити повторення силового розгону Майдану і не виконувати злочинних наказів влади.

Додамо, що учасники Євромайдана постійно змінюються: частина повертається на Хрещатик і Майдан Незалежності, звідти приходять інші люди.

Нагадаємо, що Євромайдан формує "малі" групи по 30-50 тисяч людей для блокування урядового кварталу. Організатори просять не йти всім одразу, щоб уникнути давки

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація