Майданівці рятуються від морозів грою у футбол, а "Беркут" катається на щитах і пританцьовує

Майданівці рятуються від морозів грою у футбол, а "Беркут" катається на щитах і пританцьовує

Мороз укладає на лікарняні ліжка протестувальників і силовиків / Фото: ТСН.ua

В Києві почалися найхолодніші дні і ночі.    

З приходом сильних морозів і шквального вітру активісти звертаються до медичної частини Майдану з переохолодженнями та обмороженнями. Лікарі не дозволяють мітингувати більше двох годин поспіль, аби не було ампутацій і гангрени в тих, хто боронить барикади, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мороз укладає прямо на підлогу медчастини протестувальників. Під ковдрами відігріваються ті, хто замерз уночі або дістав запалення легень. Лікарі-волонтери надають допомогу і відправляють людей відігріватися додому або в лікарні, однак їхати до стаціонару активісти не хочуть. Вони бояться контактів із міліцією, а від холоду рятуються грою у футбол. На Європейській площі вони попелом від шин окреслили футбольне поле і ганяють м'яча. 

Тим часом кияни активізувалися і привозять на Майдан торби з теплим одягом. Закутані мітингарі виграють на тлі міліціонерів і солдатів. Їхня форма здається паперовою на такому морозі.

"Кожну годину міняємося", - говорять правоохоронці.

За своїми барикадами вони гріються, як діти. На щитах спускаються з гірки, пританцьовують, носять дрова і гріються біля вогнища. "Беркут" нишком жаліється, що мороз просто вкладає бійців із переохолодженнями на лікарняні ліжка.

У Києві почалися найхолодніші дні

У Києві почалися найхолодніші дні

Тим, хто на вулиці по обидва боки барикад, лікаря радять рухатися. Лише це дозволить не закоцюбнути остаточно. 

Раніше повідомлялося, що бізнесмен з Коломиї помер після двох місяців на Майдані.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич.

Повʼязані теми:

Наступна публікація