Майдан продовжують зачищати: частина барикад вже розібрана, інші догорають

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Майдан продовжують зачищати: частина барикад вже розібрана, інші догорають

На Майдані продовжують розбирати барикади і намети. / Фото: facebook.com/Ірина Шевченко

Біля мерії зараз дуже сильна пожежа.

Комунальникам вдалося розібрати практично всі барикади біля Будинку профспілок з боку Європейської площі, решта - догорають.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", зокрема, горять барикади по всій ширині проїжджої частини Хрещатика у районі Головпоштамту.

Також розібрана велика частина наметів і барикад у нижній частині вулиці Інститутській і біля Лядських воріт, там догорають залишки барикади. Водночас, продовжують горіти покришки біля Будинку профспілок, пожежники до них не мають доступу.

Біля метро "Хрещатик" вже не видно диму. Водночас, видно сильну пожежу біля будівлі Київської мерії, їдкий чорний дим йде в бік Бессарабського ринку. Пожежа досить велика.

Майданівці захопили вантажний автомобіль комунальних служб і поставили його впоперек проїжджої частини на Майдані Незалежності, намагаючись перешкоджати комунальникам і правоохоронцям. Вони також намагаються відтіснити комунальників у бік ЦУМу.

Водночас, на місці подій немає паніки, люди ходять по Хрещатику, багато хто з фотоапаратами. Комунальники разом з технікою, силовиками і представниками добровольчих батальйонів відійшли від Лядських воріт і на часі знаходяться біля готелю "Козацький".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація