Матері Савченко запропонували земельну ділянку у Биківнянському лісі

Матері Савченко запропонували земельну ділянку у Биківнянському лісі

Матері Савченко запропонували земельну ділянку у Биківнянському лісі

Після відмови жінки Кличко пообіцяв знайти їй землю в іншому місці.

Мер Києва Віталій Кличко доручив знайти земельну ділянку матері української льотчиці, незаконно утримуваної в Росії, Надії Савченко, після того, як вона відмовилася від 10 соток в районі Биківнянського лісу на Київщині.

Про це повідомили у прес-службі КМДА, посилаючись на слова очільника столиці.

"До нас звернулася мама Надії Савченко щодо виділення земельної ділянки. Враховуючи те, що Надія Савченко – це символ українського патріотизму і мужності, людина з великим серцем, ми у найкоротші терміни знайшли і запропонували таку ділянку у Биківні. Але виникли зауваження, і Марія Іванівна висловила бажання отримати ділянку в іншому місці", – розповів він.

За словами Кличка, він уже дав доручення своєму заступнику розглянути це питання і вивчити всі можливості, щоб воно пройшло земельну комісію.

"І, якщо є така можливість, – виділити земельну ділянку для родини Надії Савченко в іншому районі столиці", – додав київський мер.

Своєю чергою на своїй сторінці у Facebook депутат Київради Володимир Бондаренко від партії "Батьківщина" назвав провокацією спробу видати землю Надії Савченко у Биківні.

"Сьогодні, коли громада селища Биківня, активісти та екологи протестують проти надання земель в Биківнянському лісі, питання про надання земельної ділянки герою України – Надії Савченко виглядає, як провокація", - запевнив він.

До того ж, за словами Бондаренка, сестра української льотчиці Віра Савченко повідомила, що Надія категорично проти такого "подарунку" Києва.

Нагадаємо, мешканці Биківні протестують проти видачі землі в лісі учасникам АТО. Вони запевняють, що це хитрий план місцевої влади. Адже так можна легалізувати вирубку Биківнянського лісу та його забудову.

Повʼязані теми:

Наступна публікація