Масштабна пожежа в Києві: на Татарці палають кілька поверхів житлового будинку

Люди перечікують загрозу на балконах.

На київській Татарці палає житловий будинок. Пожежа сталася на вулиці Половецькій в багатоповерхівці готельного типу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вогнем охоплені поверхи з шостого по дев'ятий. Біля будинку працює велика кількість пожежних розрахунків і бригад швидкої допомоги. Медики надають допомогу постраждалим – зокрема, на очах журналістів рятувальники змогли дістати з дев'ятого поверху 2-річну дитину, яка надихалася їдким димом.

Масштабна пожежа охопила три поверхи багатоповерхівки готельного типу

Масштабна пожежа охопила три поверхи багатоповерхівки готельного типу

Через густий дим люди залишаються на верхніх поверхах, бо просто не мають змоги вийти. Врятовані люди розповідають, що чад настільки сильний, що за лічені хвилини паморочиться в голові – і про те, щоб вийти в тамбур без допомоги пожежників, не може бути й мови. Люди перечікують пожежу просто на балконах, де можна хоч трохи дихати свіжим повітрям.

За інформацією станом на цей момент, загиблих у пожежі немає. Рятувальники продовжують досліджувати квартири. В будинку вже відімкнули електрику та газ, тому загрози вибуху та стрімкого поширення вогню немає. Про причини займання поки що нічого не відомо.

Кореспондент ТСН Наталія Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація