Маршрутники анонсували значне подорожчання проїзду у Києві

Маршрутники анонсували значне подорожчання проїзду у Києві

Фото: УНІАН

Перевізники запевняють, що завдяки підвищенню тарифів вони зможуть оновити парк автобусів.

У Києві вартість проїзду маршруткою зросте до 8 гривень.

Про це заявив нам директор компанії-перевізника "Союз-авто" Юрій Нестерчук, пише "Сегодня".

"Ми вже подали в КМДА документи з нашими розрахунками за новими тарифами. На деяких довгих маршрутах ми плануємо підняти вартість проїзду до 7-8 гривень (зараз 5-6 грн)", - повідомив він.

За словами Нестерчука, компанія регулярно оновлює парк автобусів і планує повністю його замінити за п'ять років.

"Але зробити це за нинішніх тарифів неможливо! У розрахунках ми враховуємо зрослу вартість пального і запчастин. Зараз чекаємо відповіді від міськвлади і плануємо ввести нові тарифи до кінця року", - додав він.

Водночас у компанії "Політех-авто Б" прогнозують підвищення вартості проїзду на березень.

"Думаю, проїзд може подорожчати на 50 копійок", - зазначив директор компанії Микола Бацан.

Своєю чергою приміські перевізники також обіцяють збільшення тарифів, яке пов'язують із підвищенням з 1 січня мінімальної зарплати до 3200 грн.

Як зазначається, зараз всі київські перевізники очікують на проведення нового конкурсу на більш ніж 60 маршрутів, який місто проведе наприкінці грудня, від чого залежатиме, чи підвищиться вартість проїзду до нового року.

Нагадаємо, днями у деяких київських та приміських маршрутках підвищили ціни на проїзд. Перевізники пояснюють подорожчання вартістю пального і запчастин. Відтепер проїзд Києвом у маршрутці №720, яка їздить із Боярки до площі Перемоги, складає не 4 грн, а 5 грн. Також тариф на проїзд зріс у маршрутках №320 (вул. Ірпінська – вул. Хрещатик) та №192 (метро "Петрівка" - вул. Милославська), і тепер становить 5 грн та 6 грн відповідно.

Повʼязані теми:

Наступна публікація