Марш солідарності з кримчанами у день супротиву окупації півострова. Онлайн-трансляція

Марш солідарності з кримчанами у день супротиву окупації півострова. Онлайн-трансляція

Фото: УНІАН

26 лютого відзначають день супротиву окупації Криму. 

Сьогодні, 26 лютого, в Києві відбувається Марш солідарності з кримськотатарським народом, українцями і представниками інших національностей, що проживають у тимчасово окупованому Криму.

Як відомо, 26 лютого 2014 року біля будівлі Верховної Ради Автономної Республіки Крим відбувся багатотисячний мітинг кримськотатарських активістів на підтримку територіальної цілісності України, яким протистояли прибічники входження півострова до складу Росії.

Після анексії Криму російські правоохоронці почали переслідувати кримськотатарських активістів, які 26 лютого 2014 року брали участь у мітингу. 

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко нагадав, як три роки тому, 26 лютого, за добу до відкритої агресії РФ мешканці Криму вийшли на мирний марш заради солідарності з Україною.

Окрім того, до третьої річниці анексії Криму біля стін посольства РФ в Анкарі, Туреччина, відбулася акція протесту. Її організувала Асоціація НВО кримських татар. За словами керівника Асоціації Тунджера Калкана, Крим і кримські татари ніколи не змиряться з окупацією, а акції протесту проти анексії півострова будуть тривати.

Повʼязані теми:

Наступна публікація