Марш Незалежності на Хрещатику в Києві. Онлайн-трансляція

Марш Незалежності на Хрещатику в Києві. Онлайн-трансляція

24 серпня на Хрещатику в Києві відбувається Марш Незалежності / Фото: Reuters

У заході візьмуть участь 2,3 тисячі українських військовослужбовців.

Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує свій 24-й День Незалежності. Основні святкування відбуваються на Хрещатику в центрі Києва. О 10:00 розпочинається Марш Незалежності, участь у якому беруть 2,3 тисячі українських військовослужбовців. Онлайн-трансляцію дивіться на сайті ТСН.ua.

Святкування на головній площі країни триватиме аж до пізнього вечора. О 13:00 – на Хрещатику відбудеться концерт за участю творчих колективів мистецьких навчальних закладів. О 16:30 на Майдані Незалежності розпочнеться гала-концерт до Дня Незалежності України.

Концертна програма за участю майстрів мистецтв і художніх аматорських колективів Києва відбудеться на Співочому полі.

На Михайлівській площі проведуть захід "День Незалежності з добровольцями й волонтерами", також пройдуть виставки, майстер-класи та концерт "Пісні Героїв".

24-25 серпня на Софійській площі триватиме виставка бойових прапорів частин Збройних сил України, Національної гвардії України та Держприкордонслужби України, які брали участь у антитерористичній операції на Донбасі.

А до 14 вересня на території Печерського ландшафтного парку (Співоче поле) триватиме виставка квіткових композицій, які символізують єдність та цілісність України.

24 серпня о 20:15 телеканал "1+1" покаже в ефірі святковий концерт "Незалежність – це ти". На ньому співатимуть Тіна Кароль, Руслана, "Друка ріка", ТНМК, "Воплі Відоплясова", зірки проектів "Голос країни" та "Голос. Діти" та багато інших.

Повʼязані теми:

Наступна публікація