Марш Незалежності 24 серпня: де можна буде переглянути пряму трансляцію з Хрещатика в Києві

Марш Незалежності 24 серпня: де можна буде переглянути пряму трансляцію з Хрещатика в Києві

Під час репетиції Маршу Незалежності на Хрещатику в Києві / Фото: ТСН.ua

Марш Незалежності транслюватимуть у прямому ефірі телеканал "1+1" та сайт ТСН.ua.

Україна побачить своїх захисників завтра, 24 серпня, в День Незалежності на Хрещатику в Києві. Дискусія, чи потрібен парад, коли в домі війна, закінчилася рішенням провести Марш Незалежності. Він буде піший.

Країна мусить економити, тому ніякої техніки на Хрещатику не буде: крім джипів тих, хто парад проводить і хто його приймає. До того ж, нову техніку українцям уже показали в Харкові, звідки вона рушила на фронт. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

У Києві маршем пройдуть понад дві тисячі бійців. Усе непросто: щоби потрапити в парадний розрахунок, розказав президент Петро Порошенко, був величезний конкурс. 70% – це ветерани АТО: люди, які дуже добре знають ціну життя.

Не буде і звичної парадної форми. Ці справжні воїни пройдуть у справжній польовій формі. Парадної – не шили.

Як українці будуть відзначати день народження своєї держави

Як українці будуть відзначати день народження своєї держави

Марш Незалежності на Хрещатику розпочнеться о 10:00 в понеділок, 24 серпня. Варто прийти раніше, бо заходи безпеки будуть підвищені. Охоронятимуть порядок у Києві майже п'ять тисяч правоохоронців. Хто ж не зможе прийти, можна переглянути пряму трансляцію на каналі "1+1", а також на сайті ТСН.ua.

24 серпня о 20:15 телеканал "1+1" покаже в ефірі святковий концерт "Незалежність – це ти". На ньому співатимуть Тіна Кароль, Руслана, "Друка ріка", ТНМК, "Воплі Відоплясова", зірки проектів "Голос країни" та "Голос. Діти" та багато інших.

Повʼязані теми:

Наступна публікація