Маріїнський парк дивом вцілів після акції прихильників ухвалення держбюджету

Маріїнський парк дивом вцілів після акції прихильників ухвалення держбюджету

Активісти із Маріїнського парку збираються їхати додому

Прихильників регіоналів фотографувалися на згадку.

Учора премʼєра слухали десятки тисяч владних прихильників, які приїхали переважно зі Сходу та Півдня. Люди жадали прийняття бюджету і готові були стояти до кінця. Оскільки кошторис ухвалили швидко, то мітингарям довго стояти не довелося. Маріїнський парк спорожнів і, що важливо, обійшлось без руйнувань та пошкоджень, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Удосвіта, колонами по троє, прихильники владного курсу прямували на мітинг підтримувати держбюджет. У групах були старші, решта в них - "на олівці". Дисципліна сувора: від гурту не відбиватися, зайвого не вживати. Серед мітингувальників були і бюджетники, і з приватного сектору, і безробітні, і студенти. Вони вірили, що після ухвалення держбюджету матимуть стабільні гроші.

Їсти на мітингу давали організовано. У меню - суп із картоплею, гречана каша із сосисками та хліб. Серед розваг були танці та рухливі ігри.

Добру звістку про ухвалення бюджету приніс у парк регіонал Іван Попеску. Цю новину передали домашнім і сфотографувалися на згадку.

Мітингувальники з Маріїнського парку пообіцяли поїхати додому

Мітингувальники з Маріїнського парку пообіцяли поїхати додому

Очевидних руйнувань, як після торішньої акції, у Маріїнці не помітно. За бюджет обіцяли стояти до кінця, стояння виявилося не довгим. Учора організатори обіцяли розпочати звільняти Маріїнський парк від мітингувальників. Але привезли стільки, що цей процес, очевидно, затягнеться на кілька днів.

Нагадаємо, що раніше Антимайдан залишив після себе кілька тонн сміття

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація