Маги пророкують Києву 5-місячну зиму та секс-скандали

Маги пророкують Києву 5-місячну зиму та секс-скандали

Зима в Києві простоїть до квітня - астрологи / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Екстрасенси розповіли, що чекає Київ у 2013-му.

Провідні екстрасенси України зійшлися в думці, що в Києві зима триватиме до квітня, пророкують фінансовий успіх, який прийде на зміну проблемам, а ось думки щодо виборів у столиці розділилися.

Провидиця Лариса Кармазь, екстрасенс Павло Люндишев і астролог Влад Росс спрогнозували майбутнє Києва у 2013 році, пише "Сегодня".

На думку всіх трьох рік для столиці буде спокійним і успішним, без глобальних катаклізмів. Росс прогнозує у травні-червні сплеск правопорушень на сексуальному підґрунті. Кармазь радить мерії звернути увагу на водопровід, де можуть бути аварії, що впливають на якість води. У цьому з ним солідарний Люндишев: "Можливі проблеми з питною водою через аварії або паводки".

Всі троє говорять про непередбачуваність погоди в цьому році і тривалу зиму - аж до квітня. Також вони бачать проблеми з бюджетом у першій половині року і фінансовий успіх у другій.

"Очікуються нетривалі затримки виплати зарплат, але ситуацію виправлять після втручання влади країни", - розповідає Кармазь.

Люндишев прогнозує зниження купівельної спроможності у киян і незначні скорочення в бюджетній сфері. А з кінця весни, за його словами, відновиться будівництво.

Обнадіює Влад Росс: "У сфері інвестицій для Києва 2013-й буде багатшим, ніж 2012-й. Дорожніх заторів у Києві стане менше, оскільки до кінця травня закінчать частину важливих розв'язок".

А ось з приводу виборів мера та Київради в астрологів різна думка:

"Про них оголосять, але через збіг обставин, непов'язаних з політикою, їх перенесуть", - вважає Кармазь. Люндишев і Росс впевнені, що вибори відбудуться, і Попов залишиться у своєму кріслі.

Раніше повідомлялося, в наступному, 2013 року, Київ відзначиться початком будівництва нової гілки метро, реконструкціями Поштової площі, Андріївського і відразу декількох парків, а також реформами в медичній сфері.

Повʼязані теми:

Наступна публікація