Люди розходяться з Євромайдану: концерт на Європейській площі слухають кілька сотень людей

Люди розходяться з Євромайдану: концерт на Європейській площі слухають кілька сотень людей

На мітинг на європейській площі люди стікалися з усіх куточків Києва / Фото: ТСН.ua

Мітинг на Європейській площі виник зранку як другий майданчик тих, хто підтримує євроінтеграцію.

На Європейській площі, куди люди зібралися на підтримку євроінтеграції, на так званий Євромайдан, на часі триває концерт, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Зазначимо, що у Києві зараз морось і дуже холодно. Зранку тут було кілька десятків тисяч мітингувальників, але до вечора залишилося всього кілька сотень.

У натовпі сьогодні майоріють партійні прапори "Свободи", УДАРу та "Батьківщини". Також присутні прапори ЄС, України та червоно-чорні стяги УПА. Ці сцени виступали опозиційні лідери: Юрій Луценко, Арсеній Яценюк та дочка Юлії Тимошенко Євгенія.

Слід зазначити, що мітинг на Європейській площі зі сценою та наметами опозиційних сил виник лише сьогодні зранку, 24 листопада, як другий майданчик тих, хто підтримує євроінтеграцію.

Центральні майдани українських міст заполоняють тисячі незадоволених

Центральні майдани українських міст заполоняють тисячі незадоволених

Спершу - ще в четвер ввечері - активісти почалися збиратися на Майдані Незалежності без політичної символіки і агітації. Утім, якщо попередні дні кількість мітингувальників тут не перевищувала кілька сот, сьогодні зранку - активісти заповнили увесь центр міста. Кількатисячна хода також вирушила на Хрещатик з Парку Шевченка.

Нагадаємо, що учасників Євромайдану закликають залишатися на площі до ранку.

Кореспондент Ольга Мальчевська

Повʼязані теми:

Наступна публікація