Люди Кличка незаконно забудовують берег Дніпра і забирають у киян останній доступ до пляжу

Люди Кличка незаконно забудовують берег Дніпра і забирають у киян останній доступ до пляжу

Кияни протестують проти незаконної забудови / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Мешканці району протестують проти будівництва.

У Києві на території в кілька гектарів уздовж Дніпра люди, пов'язані з мером Києва Віталієм Кличком, зводять хмарочоси.

Журналісти програми "Гроші" стверджують, що новобудова незаконна відріже від Дніпра цілий житловий масив Лівого берега.

Боєць АТО з позивним "Гурчик", який після повернення з Донбасу став громадським активістом, стверджує, що в людей забирають останній доступ до набережної.

"Ось паркан бетонний, ось паркан бетонний - це єдина ділянка, яка залишилися для 30 тисяч жителів Слобідки, щоб вони вийшли влітку до Дніпра", - заявляє він.

Місцеві мешканці влаштовують пікети та вимагають скасувати всі незаконні рішення Київради щодо передачі у власність земельної ділянки, оренди та забудови.

Кличко допоможе російським забудовникам знищити останні дніпровські пляжі

Кличко допоможе російським забудовникам знищити останні дніпровські пляжі

Активіст Віктор Швець пред'явив документи - рішення судів, постанови прокуратури, що свідчать про незаконність будівництва у цьому районі.

"Тут порушується чотири статті: дві статті водного кодексу і дві статті земельного: ось у мене документи. Є рішення суду - Вищого спеціалізованого - що тут будувати не можна!", - розповідає Швець.

Аби з'ясувати, кому належить скандальна забудова, журналісти подзвонили керівництву фірми-забудовника "Укрбуддевелопмент". За місцем зареєстрованої адреси ніякої будівельної компанії не виявилось, а телефоном представники фірми заявили, що не називатимуть кореспондентам своєї адреси.

Натомість фірма-підрядник і забудовник входять до складу державної корпорації "Укрбуд". Нею керує Максим Микитась - член партії Кличка у Київраді.

Зв'язок із нинішнім мером та його "покровителями" простежується не тільки через забудовників, але й через власників земельної ділянки. Гектари належать фірмі "Тера-капітал". Ця структура, як встановили "Гроші", від самого початку входила у сферу інтересів двох великих київських бізнесменів - Сергія Веселова та Вагіфа Алієва. Проте виявилося, що Алієв з 2009 року вже не має стосунку до ласої ділянки. За даними джерел "Грошей", він вийшов із проекту, коли почалася криза. Відтоді Слобідкою займається виключно екс-компаньйон Алієва - заможний бізнесмен Сергій Веселов.

Як повідомлялося раніше, біля Херсона власники маєтків засипають Дніпро для своїх забаганок. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація