Любителі песиків Німеччини виділяють тисячі євро на стерилізацію українських собак

Дата публікації
Перегляди
1555
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Любителі песиків Німеччини виділяють тисячі євро на стерилізацію українських собак

Для собак за німецькі кошти планують створити величезний притулок під Києвом

Німці переймаються долею українських тварин

В Одесі коштом громадян Німеччини утримується найбільший притулок для собак в Україні. А у Києві - відділення післяопераційної перетримки, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також: Дитина хворіє рідше, якщо живе в будинку з собакою

Долею бездомних українських Жучок і Барбосів німці перейнялися ще 13 років тому. У колишньому смердючому підвалі нині розмістилася німецька клініка. Тут 25 вольєрів для тварин. На цей проект німці виділяють € 120-130 тисяч  на рік. Кажуть, що бачать, що кошти йдуть на добру справу. У клініці волонтери можуть безкоштовно стерилізувати тварин. Хоча процедура коштує 330 грн.

Читайте також: Біологи знайшли схожість між собаками та їхніми господарями

Уже сьогодні на станціях метро з'являться плакати із закликами приводити своїх хатніх улюбленців і вуличних тварин на стерилізацію у наші клініки. Їх вже три в Україні. Німці кажуть, що не треба скаржитися, що собак багато з'явилося. Слід вирішувати цю проблему, а стерилізація — це краще, ніж убивство. Зараз у столиці нараховується 11-12 тисяч безпритульних тварин.

Читайте також: Київські собаки з притулку не доїли на 400 тис. грн

Післяопераційне тримання у новому підвалі триває до 10 днів. У кожної тварини є свій тазик і миска. І приблуди, і хатні тваринки перебувають в однакових умовах. Є такі, що потрапили в ДТП або під кулі. Зоозахисники кажуть, що український менталітет такий, що викинути свого друга надвір — це легко.

Перший контракт Києва з німцями передбачає побудову грандіозного притулку на 1000 собак. Влада вже виділила 2,5 гектари землі на виїзді до Борисполя. Вартість цього проекту складає 27 мільйонів гривень.

Кореспондент ТСН Тетяна Коваленко

У Німеччині збирають гроші на стерилізацію українських собак

У Німеччині збирають гроші на стерилізацію українських собак
Наступна публікація