Любителі песиків Німеччини виділяють тисячі євро на стерилізацію українських собак

Любителі песиків Німеччини виділяють тисячі євро на стерилізацію українських собак

Для собак за німецькі кошти планують створити величезний притулок під Києвом

Німці переймаються долею українських тварин

В Одесі коштом громадян Німеччини утримується найбільший притулок для собак в Україні. А у Києві - відділення післяопераційної перетримки, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також: Дитина хворіє рідше, якщо живе в будинку з собакою

Долею бездомних українських Жучок і Барбосів німці перейнялися ще 13 років тому. У колишньому смердючому підвалі нині розмістилася німецька клініка. Тут 25 вольєрів для тварин. На цей проект німці виділяють € 120-130 тисяч  на рік. Кажуть, що бачать, що кошти йдуть на добру справу. У клініці волонтери можуть безкоштовно стерилізувати тварин. Хоча процедура коштує 330 грн.

Читайте також: Біологи знайшли схожість між собаками та їхніми господарями

Уже сьогодні на станціях метро з'являться плакати із закликами приводити своїх хатніх улюбленців і вуличних тварин на стерилізацію у наші клініки. Їх вже три в Україні. Німці кажуть, що не треба скаржитися, що собак багато з'явилося. Слід вирішувати цю проблему, а стерилізація — це краще, ніж убивство. Зараз у столиці нараховується 11-12 тисяч безпритульних тварин.

Читайте також: Київські собаки з притулку не доїли на 400 тис. грн

Післяопераційне тримання у новому підвалі триває до 10 днів. У кожної тварини є свій тазик і миска. І приблуди, і хатні тваринки перебувають в однакових умовах. Є такі, що потрапили в ДТП або під кулі. Зоозахисники кажуть, що український менталітет такий, що викинути свого друга надвір — це легко.

Перший контракт Києва з німцями передбачає побудову грандіозного притулку на 1000 собак. Влада вже виділила 2,5 гектари землі на виїзді до Борисполя. Вартість цього проекту складає 27 мільйонів гривень.

Кореспондент ТСН Тетяна Коваленко

У Німеччині збирають гроші на стерилізацію українських собак

У Німеччині збирають гроші на стерилізацію українських собак

Повʼязані теми:

Наступна публікація