Луценко вважає "платним шоу" висунення Катеринчука в мери Києва

Луценко вважає "платним шоу" висунення Катеринчука в мери Києва

Луценко: Катеринчук, що йде кандидатом у Києві, - це не є опозиція / Фото: УНІАН

Екс-чиновник розкритикував рішення Миколи Катеринчука йти в мери.

Політик Юрій Луценко вважає, що рішення Миколи Катеринчука балотуватися на виборах мера Києва - платне шоу Адміністрації президента України. Про це він сказав в інтерв'ю Обкому.

"Катеринчук, що йде кандидатом у Києві, - це не є опозиція, це просто платне шоу Адміністрації президента. І це, мені здається, очевидно будь-кому", - сказав Юрій Луценко.

"Можливо, людина, яка зайнята щоденним виживанням, цього не відчуває. Значить, мені доведеться про це сказати - але в тому випадку, якщо опозиція висуне єдиного кандидата у президенти. Інакше всі інші - точно такі ж ляльки", - заявив Луценко.

"І я буду робити все , щоб у опозиції був єдиний кандидат у президенти, але якщо у опозиції його не буде, то мені до кінця року доведеться сказати гірку правду і про якість всієї опозиції ", - додав екс-міністр.

Нагадаємо, опозиція намагається узгодити єдиного кандидата в мери Києва. При цьому депутат "Батьківщини" Катеринчук повідомив, що буде балотуватися у мери. Політичні борди політика вже можна побачити на вулицях міста.

Повʼязані теми:

Наступна публікація