Лікарню для ВІЛ-інфікованих із Лаври переселяють у приміщення без вікон і дверей

Лікарню для ВІЛ-інфікованих із Лаври переселяють у приміщення без вікон і дверей

Хворі до нової лікарні не хочуть перебиратися

Роботи обіцяють завершити до кінця серпня.

Журналістам продемонстрували новий корпус клініки Інституту епідеміології та інфекційних хвороб, куди мають переселити пацієнтів із лікарні, що на території Печерської лаври. Реконструкція клініки врахувала всі сучасні стандарти, щоправда, роботи в ній ще не завершені, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

П'ять поверхів реконструйованого приміщення зовні ще в рихтуванні, а в середині показують нове обладнання і лыжка. ВІЛ-інфікованим відводять другий поверх нового корпусу інфекційної лікарні. Передбачено сорок чотири місця, що вдвічі більше, ніж є нині.

З іншого боку нової лікарні є прибудова, вона поки що взагалі без вікон і дверей, і жодного будівельника. А вже у четвер з приміщення чинної інфекційки, що на території Лаври, вивозили обладнання.

Нових хворих лікарня в Лаврі не приймає, їх скеровують до інших закладів. Емоції в стінах старої клініки просто зашкалюють і доходить до сліз.

Історичну будівлю на території Києво-Печерської Лаври, де понад двадцять років розміщується лікарня, уряд передав церковникам. Боротьба за приміщення вже триває з десяток років, але сам переїзд, кажуть хворі, для них був як сніг на голову.

Керівництво лікарні каже, що в Лаврі немає ніяких санітарних умов. Навіть сучасне обладнання не можна встановити. Але ВІЛ-інфіковані не хочуть виїзджати, поки нову лікарню не здадуть.

Двотижневий період для переїзду керівництво лікарні пояснює необхідністю підготуватися персоналу до роботи з новим обладнанням. У новій лікарні передбачені двомісні палати, у кожному боксі є окрема система вентиляції. Це дасть змогу не підхопити чужого вірусу, а вікна та двері в цьому корпусі мають з'явитися 28-го серпня.

Нагадаємо, що у 2010 році йшлося про те, що уряд виселяє лікарню для хворих на СНІД, щоб звільнити місце під VIP-готель

Кореспондент ТСН Валентина Доброта.

Інститут епідеміології пересилили в недобудований корпус

Інститут епідеміології пересилили в недобудований корпус

Повʼязані теми:

Наступна публікація