Приватна "швидка" наколола Мельника препаратами перед засіданням - адвокат

Приватна "швидка" наколола Мельника препаратами перед засіданням - адвокат

Мельник лежав на лаві підсудних під час засідання

Захисники ректора запевнили, що завтра він з'явиться на суді, якщо, звісно, лікарі дозволять.

Ректора Податкової академії Петра Мельника, якого підозрюють у хабарництві, перед тим, як насильно доставити на засідання суду у вівторок, 30 липня, накололи медпрепаратами.

Про це повідомив адвокат ректора Олександр Назаренко.

"Мельник сьогодні жалівся, що в нього тиск 200 на 100. Приїхала комерційна бригада "швидкої допомоги" "Борис", наколола його медичними препаратами, які не були узгоджені ані з ним, ані з його родичами. Причому в сьогоднішньому судовому засіданні не було встановлено, хто викликав і оплачував послуги компанії "Борис", - сказав захисник Мельника.

Він підтвердив, що його підзахисний прибуде на засідання суду (яке було перенесено на 31 липня на 11:00), якщо лікарі дозволять йому брати в ньому участь, пише Уніан.

Водночас Назаренко наголосив, що не знає, хто саме проводитиме медичну експертизу. "Це вирішуватимуть сьогодні слідчі", - сказав він.

 

Мельник стверджує, що не викликав платну "швидку", яка насильно його колола

Мельник стверджує, що не викликав платну "швидку", яка насильно його колола

Нагадаємо, Петра Мельника було затримано 27 липня під час отримання хабара у розмірі 120 тис. грн. Якщо провину ректора доведуть, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

29 липня в Печерському суді Мельнику стало зле і засідання перенесли.

30 липня Мельника примусово доставили до суду на розгляд справи про обрання йому запобіжного заходу. Однак судді довелося оголосити перерву в засіданні через розбіжності висновків медичної експертизи стосовно стану здоров'я підозрюваного з боку слідчого і з боку захисників підозрюваного.

Варто зазначити, що слідчі спиралися на висновки лікарів "швидкої" приватної клініки "Борис".

Примітно, що так і не вдалося з'ясувати, хто викликав їх та за чий рахунок проводилося обстеження. Між тим співробітники "швидкої допомоги" з клініки "Борис" зазначили, що їх направило до Мельника керівництво.

Сам підозрюваний під час судового засідання лежав на лаві підсудних.

Повʼязані теми:

Наступна публікація