Лікарі не можуть вирішити, чи можна тягати Мельника по судах

Дата публікації
Перегляди
1763
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікарі не можуть вирішити, чи можна тягати Мельника по судах

Лікарі не можуть визначитися, наскільки сильно хворий Мельник

Суддя дала один день для проведення експертизи стану здоров'я підозрюваного.

Суд переніс засідання у справі ректора Податкової академії Петра Мельника, якого підозрюють у хабарництві в особливо великих розмірах, на середу, 31 липня, на 11:00.

Головуюча суддя Печерського райсуду Києва Пілаєва оголосила перерву в засіданні суду через розбіжності висновків медичної експертизи з боку слідчого і з боку захисників підозрюваного, повідомляє Уніан.

У свою чергу захисник Мельника Назаренко заявив, що медичний огляд його підзахисного проводили лікарі приватної клініки "Борис", але хто викликав і за чий рахунок проводилося обстеження, захисту не відомо.

"Підзахисний не розуміє, що відбувається і де він знаходиться. Тепер стан хворого середнього ступеня важкості. Ми вважаємо, що підзахисний не може брати участі у судовому засіданні. Крім того, ми не знаємо, хто викликав фахівців приватної клініки "Борис" і хто оплачував їхні послуги. Тому ми не можемо довіряти їхнім висновкам", - сказав Назаренко.

Однак слідчий у справі Мельника заявив, що медичний огляд фахівці приватної клініки "Борис" провели в його присутності, і, згідно з їхнім висновками, Мельник може приймати участь у судовому засіданні.

"За висновком лікарів, Петро Мельник може бути присутнім на засіданні суду. Однак підозрюваний не підписав висновок фахівців "Борис". Довідка лікарів у мене, і я передаю її суду", - сказав слідчий.

Між тим співробітники "швидкої допомоги" з клініки "Борис" зазначили, що їх направило до Мельника керівництво.

У свою чергу прокурор зазначив, що, на його думку, Мельник може бути присутнім на засіданні суду, і лікарі, присутні в будівлі суду, можуть це підтвердити. Після цього головуючий суддя заявила, що суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи, оскільки дані про стан підозрюваного розходяться.

Також суддя зобов'язала слідчого до завтрашнього ранку провести експертизу стану здоров'я підозрюваного та надати суду висновок.

Варто зазначити, що підозрюваний під час судового засідання лежав на лаві підсудних, на запитання головуючого судді відповідав мляво.

Прокурор Максим Лавринюк додав, що у середу Мельника примусово доставлять до суду, якщо він не з'явиться без поважної причини. "Зараз вирішується питання відносно того, де проведуть обстеження Мельнику", - сказав Лавринюк.

Нагадаємо, вчора в Печерському суді Мельнику стало зле і засідання перенесли. Петра Мельника було затримано 27 липня під час отримання хабара у розмірі 120 тис. грн. Якщо провину ректора доведуть, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1763
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація