Легендарний кінотеатр "Жовтень" хочуть виселити з історичного приміщення

Легендарний кінотеатр "Жовтень" хочуть виселити з історичного приміщення

"Жовтень" хочуть виселити

Позивачем у суді виступила Київська міська рада.

В Києві кінотеатр "Жовтень" просить киян захистити його від виселення з історичного приміщення, на яке претендує міськрада столиці.

"Міська влада погрожувала ТОВ "Кіноман", що є організаційним центром ""Жовтня", виселити його із історичного приміщення кінотеатру. У жовтні 2013 року понад 500 глядачів звернулися до голови КГГА із проханням не допустити виселення ТОВ "Кіноман" та позитивно вирішити спірні питання навколо кінотеатру", - повідомляють у "Жовтні".

Повідомляється, що 4 грудня 2013 року до госсуду міста Києва було подано позов про виселення ТОВ "Кіноман".

"Позивачем виступила Київська міська рада, а її інтереси представляє перший заступник прокурора Подільського району м. Києва. Позов ініціював Департамент комунальної власності м. Києва", - повідомили в кінотеатрі, додаючи, що 18 лютого розпочнеться розгляд даної судової справи по суті.

У "Жовтні" заявляють, що хочуть, аби суд розглядав спірні питання максимально прозоро, а громадськість була поінформована про перебіг справи щодо "одного з найстаріших кінотеатрів Києва".

"Ми запрошуємо усіх небайдужих киян підписати звернення до  Г.Ф.Гереги. Звернення спрямоване на те, щоб заборонити виселення ТОВ "Кіноман" із приміщення кінотеатру "Жовтень" та схвалити відповідний договір оренди. Підписати звернення можна у фойє кінотеатру "Жовтень" із 11:00 до 22:00", - повідомляє сайт кінотеатру.

Раніше повідомлялося, що найстаріший у Києві кінотеатр "Екран"перетворили на платний туалет

Повʼязані теми:

Наступна публікація