Кваліфікаційна комісія почала "розбір польотів" судді, який засудив "васильківських терористів"

Кваліфікаційна комісія почала "розбір польотів" судді, який засудив "васильківських терористів"

Справу судді "васильківських терористів" почала розглядати профільна комісія

І після першого ж засідання справу відклали через хворобу судді.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України перенесла слухання стосовно судді Києво-Святошинського суду Юрія Бурбели через його хворобу. До лікарні суддя потрапив понад місяць тому, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це сталося відразу по оприлюдненні вироку у справі так званих "васильківських терористів".

Саме з цією справою було пов'язане і сьогоднішнє слухання. Голова Ради суддів та уповноважена з прав людини просять притягнути суддю до дисциплінарної відповідальності за затягування справи. 57 засідань розтягнулися майже на 2 роки.

"Насправді було багато порушень, але ключовими я вважаю видалення підсудного Мосейчука із зали суду до кінця розгляду справи і усунення від участі у справі наших двох адвокатів", - заявила дружина засудженого Сергія Бевза Христина.

Кваліфікаційна комісія суддів засідала під численний пікет "свободівців". Вхідні двері до приміщення були закриті на замок.

Хлопці в масках та металевими прутами в руках зайняли майданчик перед приміщенням, і провели мітинг на підтримку засуджених. Їх обвинувачують у спробі знищення пам'ятника Леніну в Борисполі на Київщині, а також виготовленні листівок екстремістського змісту.

Комісія вирішила, що говорити про зумисні порушення з боку судді поки що зарано.

"Суддя буде давати пояснення, чому він 57 разів розглядав цю справу, поведінку підсудних, поведінку свідків і інших осіб, причетних до розгляду цієї справи – от у цій сукупності", - пообіцяв голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Ігор Самсін.

Раніше повідомлялося, що судді, який посадив "васильківських терористів", стало гірше після мікроінсульту.

Справу судді Юрія Бурбели відклали через хворобу

Справу судді Юрія Бурбели відклали через хворобу

Повʼязані теми:

Наступна публікація