Крива розмітка на київських дорогах може обернутися посадовцям 6 роками тюрми

Крива розмітка на київських дорогах може обернутися посадовцям 6 роками тюрми

За неправильну розмітку посадовці можуть сісти на 6 років

"Київавтодор" опинився в центрі уваги правоохоронців.

Відносно посадовців "Київавтодору" розпочато досудове слідство. Про це повідомив відділ зв'язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.

Кримінальне провадження відкрито через неякісну дорожню розмітку на столичних дорогах. Винним інкримінується друга частина 364-ї статті КК України "зловживання владою або службовим становищем". Санкцію статті передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

"Упродовж квітня-червня 2012 року посадовцями КК "Київавтодор" було перераховано підрядній організації 5 млн грн бюджетних коштів за виконані роботи з нанесення дорожньої розмітки. Проте, прокурорською перевіркою встановлено, що дорожня розмітка на київських дорогах, зокрема "Стоп лінія" для автомобілів та розмітка регульованого й нерегульованого пішохідного переходів, не відповідають вимогам Державного стандарту та за інформацією столичного ДАІ створює реальну загрозу життю людей", - зазначено в повідомленні прокуратури.

Як приклад наводиться інформація ДАІ про дві ДТП в Оболонському районі міста, в котрих люди постраждали внаслідок відсутності належної розмітки на пішохідному переході.

Окрім того, за висновками експертиз, бюджету Києві завдано збитків на загальну суму понад 90 тис. грн. Дорожня розмітка, яка не відповідає стандартам, підлягає повторному нанесенню, для чого потрібно ще 5 млн гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація