Крадійка пенсій киян лишилася на волі та продовжує працювати на пошті

Крадійка пенсій киян лишилася на волі та продовжує працювати на пошті

Суд розпочнеться в лютому, доти ж жінку вирішили лишити на волі.

Керівниця одного з поштових відділень Києва протягом 10 місяців підробляла підписи людей у бланку отримання пенсій, а самих пенсіонерів запевняла, що вони запізнились. Після викриття жінку не заарештували, а колеги кажуть, що її навіть не звільнили з компанії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Киянин Олександр Федорович зізнається, що за 20 років пенсійного життя таке з ним трапилося вперше. Зазвичай він отримує пенсію на пошті, та одного разу, коли вчергове прийшов по свої гроші, почув відмову. "Я не знав що до 25-го. Я прийшов 28 чи 29-го. Мені кажуть – уже все, ви запізнилися", - розповів Олександр Рябокінь. Він місяць прожив на заощадження, сподіваючись, що забере пенсію наступного разу. Але йому гроші так і не віддали.

Керівниця поштового відділення Києва майже рік грабувала пенсіонерів

Керівниця поштового відділення Києва майже рік грабувала пенсіонерів

Таких, як він, назбиралося понад 30 людей. Майже рік пенсіонерів дурила начальник поштового відділення в Солом'янському районі, поки ті не звернулись до поліції. "Таких фактів ми встановили 35. Загальна сума – це 130 тисяч гривень", - повідомив представник прокуратури Євген Малий. Після викриття підозрювана в усьому зізналася та навіть зголосилася повернути вкрадені пенсії – для суду це буде пом'якшувальною обставиною, а загалом за статтею обвинувачення жінці загрожує позбавлення волі на строк до 7 років. Правоохоронці кажуть, що затримувати фігурантку справу підстав немає, адже на допити вона з'являлася. Суд на поштарку чекає на початку лютого.

Підлеглі про свою колишню начальницю згадують неохоче. Спочатку стверджують, що колегу звільнили, але потім зізнаються, що керівницю лишень перевели до іншого відділення. "Її не звільнили. Її від нас забрали", - кажуть на пошті. Керівництво ж "Укрпошти" коментувати ситуацію відмовились, посилаючись на таємницю слідства. Водночас компанія наголосила, що розвиває напрям виплат пенсій через карткові рахунки, що дозволило б значно знизити можливості виникнення подібних ситуацій.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація