Контрактову площу в Києві хочуть зробити повністю пішохідною зоною

Дата публікації
Перегляди
1653
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Контрактову площу в Києві хочуть зробити повністю пішохідною зоною

Контрактову площу хочуть зробити пішохідною зоною / Фото: YouTube

Проект реконструкції представлять наприкінці травня.

Частину Подолу в Києві, що охоплює Контрактову площу, вулицю Сагайдачного та ще кілька сусідніх вулиць, хочуть зробити пішохідним кварталом.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Павло Рябікін, передає прес-служба КМДА.

"На початку травня ми плануємо організувати фестиваль міських проектів – хочемо почути побажання киян щодо того, як зробити місто кращим та комфортнішим. Під час цього фестивалю представимо проект створення пішохідної зони на Подолі. Йдеться про Контрактову площу, частину вулиці Сагайдачного та декілька прилеглих вулиць. Цей проект буде винесений на обговорення, ми збиратимемо пропозиції, а фінальний варіант плануємо представити вже наприкінці травня – до Дня Києва", – розповів Рябікін.

Посадовець додав, що реалізація цього проекту не лише дозволить вирішити проблеми хаотичної парковки та засилля МАФів, а й допоможе створити новий за форматом для Києва проект, коли цілий квартал буде повністю переведений на пішохідний режим.

"Впевнений, що пішохідна зона на Подолі може стати справжньою туристичною "родзинкою" Києва і буде цікава як туристам, так і киянам", – додав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, на Подолі на глибині семи метрів біля станції метро "Поштова площа" археологи відкопали частину вулиці середньовічного Києва. Мер столиці Віталій Кличко призупинив там будівництво торговельнього центру.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1653
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація