"Конопляний марш" обернувся блокадою фунікулеру та появою поліцейської кавалерії

"Конопляний марш" обернувся блокадою фунікулеру та появою поліцейської кавалерії

Фото: УНІАН

Організатори наполягають, що їхню ініціативу невірно зрозуміли.

Активісти так званого "конопляного маршу" виступають за декриміналізацію, а не легалізацію марихуани. На цьому наголошують організатори мітингу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Це абсолютно різні поняття. Декриміналізація – це прибрати кримінальну відповідальність, а легалізація – це повний дозвіл на продаж. От ми проти, щоби всім вона була доступна, як, припустимо, цигарки продаються", - каже представник оргкомітету Олександр Чижов. На акції наголошували, що коноплі – це старовинні сільськогосподарські рослини, які незаслужено отримали славу накротичного засобу. Тому тепер потребують реабілітації.

Понівечені плакати та блокада фунікулера: у Києві відбулась акція за декриміналізацію марихуани

Понівечені плакати та блокада фунікулера: у Києві відбулась акція за декриміналізацію марихуани

Гасла активістів маршу не припали до вподоби націоналістам, яких зібралося значно більше. Агресивними були саме противники легких наркотиків – вони пішли в наступ і влаштували невеличку бійку. У події втрутилися правоохоронці, кількох представників партії "Свобода" затримали. Прихильників декриміналізації марихуани спеціальним коридором відправили з Михайлівської площі до фунікулеру.

Однак вхід туди перекрили молодики із закритими обличчями. Прості пасажири фунікулера опинилися у блокаді. На вирішення ситуації прибула поліцейська кавалерія – правоохоронці на конях. Націоналісти одразу ж звинуватили поліцію в недозволених методах роботи. В підсумку учасників "конопляного маршу" провели на Поділ пішки. Тим акція і завершилася.

Кореспондент ТСН Євген Назаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація