Комунальники та майданівці розбирають останню барикаду Майдану

Комунальники та майданівці розбирають останню барикаду Майдану

Барикаду на Інститутській прибирають спільними зусиллями.

Разом із комунальниками і майданівцями працюють експерти-криміналісти

На вулиці Інститутській розбирають останню барикаду Майдану. Прибирання проходить мирно: комунальники та майданівці працюють разом. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Ця барикада була одним із символом пам'яті Небесної сотні, її не чіпали до останнього. Комунальники кожну дію погоджують із майданівцями, адже саме на таких умовах домовилися розібрати барикаду. Коли барикади на Інститутській приберуть геть і  відновлять рух транспорту , комунальники не знають, не хочуть говорити про це і майданівці.

На Інститутській також працюють експерти-криміналісти. Серед сміття, брухту і залишків бруківки шукають речові докази, що залишилися після трагічних лютневих подій. Усе знайдене описують і вилучають представники генпрокуратури для експертизи та подальшого розслідування.

"Проводиться огляд, вилучаються речові докази, залишки різних типів гранат, запальнювальники, важилі, частини гранати, кулі, гільзи, різну речовину, схожу на вибухову, яку можна перевірити та встановити, до чого вона відноситься. Також легкозаймісті суміші", - каже Микола Молярчук, керівник криміналістичного центру.

Єдине, що й досі залишається недоторканим на Інституцькій - це невеликі меморіали в пам'ять про загиблих.

Раніше повідомлялося, що Хрещатиком почали їздити автівки, а на Майдані досі стоять два намети.

Останню барикаду розбирають на вулиці Інститутській

Останню барикаду розбирають на вулиці Інститутській

Повʼязані теми:

Наступна публікація