Комунальники похвалилися, що вже "залатали" майже половину київських ям

Комунальники похвалилися, що вже "залатали" майже половину київських ям

У столиці ліквідували 45% ям / Фото: УНІАН

"Київавтодор" чекає 252 млн гривень на капітальний ремонт доріг.

На вчорашній день у Києві відремонтували близько 45% небезпечних ділянок доріг з глибокими ямами, повідомив гендиректор "Київавтодору" Георгій Глинський, якому поганий стан столичних доріг загрожував відставкою, пише "Коммерсант-Украина".

Завершити ці роботи в Києві повинні до 20 квітня. Втім, за словами чиновника, морози збільшать обсяг невідкладного ремонту, причому це може торкнутися тих вулиць, які вже приведені в порядок.

"Ями можуть з'явитися на наших дорогах поруч з тими місцями, які ми відремонтували. І нам доведеться повертатися до тих вулиць, які ми за графіком вже закрили", - поскаржився Глинський.

Він повідомив, що всі наявні кошти кинуті на поточне утримання доріг, але до кінця року потрібно провести їх плановий ремонт.

"Це дозволить нам запобігти появі нових ям наступної зими. Поки грошей на це немає, але місто пообіцяло виділити нам 252 млн грн", - розповів гендиректор "Київавтодору".

Тим часом в "Укравтодорі" заявили, що в цілому по країні ями були ліквідовані приблизно на 95%. У зв'язку зі складними погодними умовами до кінця зими такі деформації з'явилися на 2631 км основних автодоріг, з них залишилося відремонтувати 136 км.

Повʼязані теми:

Наступна публікація