Колишній маєток Пшонки може стати дитячим табором відпочинку

Колишній маєток Пшонки може стати дитячим табором відпочинку

Заміське майно Пшонки може прислужитися дітям українських солдатів

Автори ідеї хочуть безкоштовно приймати дітей воїнів АТО і переселенців.

У заміському маєтку екс-генпрокурора Віктора Пшонки в Сухолуччі буде дитячий табір. Принаймні цього хочуть активісти Межигір'я, які два тижні тому взяли під свою опіку майно колишнього посадовця, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Після втечі господаря маєток пережив кілька набігів вандалів. Наразі понівечені помешкання відновлюють. Зокрема латають дірки на місці дверей та вікон спеціальною плівкою, яка не буде рватися від вітру.

Облаштовувати територію та будиночки під літній табір почнуть навесні. Активісти обіцяють, що дітей воїнів АТО та переселенців прийматимуть безкоштовно. Інших – за гроші.

Табір на березі "Київського моря" буде розрахований на 200-300 дітей на одну зміну. Отже, за літо там зможуть відпочити щонайменше дві тисячі малих українців.

Дитячий табір, кажуть активісти, працюватиме на гроші, які заробляє Межигір'я на екскурсіях.

Ця ідея коменданта Межигір'я буде реалізована, якщо уряд не знайде маєткові Пшонки іншого застосування.

Раніше повідомлялося, що під Києвом мародери розікрали та "розбомбили" розкішні маєтки ПшонкиСпоруди виглядають так, ніби потрапили під обстріл. Там вибито шибки, розібрано паркет, знято двері та позбивано плитку. З дачі екс-керівника ГПУ вивезені дорогі меблі з червоного дерева, люстри, елітну сантехніку. Вціліли лише каркас, паркан, бруківка і ялинки довкола.

У заміському маєтку Пшонки в Сухолуччі можуть влаштувати дитячий табір

У заміському маєтку Пшонки в Сухолуччі можуть влаштувати дитячий табір

Повʼязані теми:

Наступна публікація