Кохання на барикадах: на Майдані відгуляли перше революційне весілля

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Парочка організувала весілля буквально за добу.

Перше революційне весілля на Майдані / Фото: vk.com/vosvobodaofficial
В середу, 5 лютого, київська мерія перетворилась на шлюбний палац. Тут відгуляли перше революційне весілля, йдеться в сюжеті ТСН.Ніч.

Закохані Юля і Богдан хотіли тихо обвінчатися у капличці, але не вийшло. Для пари влаштували урочисту церемонію у захопленій КМДА.

Перед вінчанням у Київську адміністрацію повернули червоний хідник та причепурили колонну залу. Бійці "Правого сектору" зі щитами і у масках створили коридор пошани.

На Майдані відгуляли перше революційне весілля

На Майдані відгуляли перше революційне весілля

За словами молодят, весілля організувалось буквально за добу. Люди допомогли нареченій із сукнею та фатою. А от наречений під вінець пішов у камуфляжі. Серед гостів були друзі з Майдану, активісти та навіть Олег Тягнибок.

Зараз у молодят перша шлюбна ніч, але вже завтра вони обіцяють повернутись на Майдан і виконувати свої обов'язки у медичній частині, де, власне, й познайомились.

Як повідомлялось раніше, днями активіст Майдану став на коліно і покликав дівчину заміж. Вона одразу ж погодилась. Гуляти весілля парочка також планує на Майдані.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація