Коханець горе-матері розповів, хто мав доглядати зморених голодом дітей

Коханець горе-матері розповів, хто мав доглядати зморених голодом дітей

Фото: ВКонтакте/Владислава Подчапко

Чоловік каже, що не контролював ситуацію та повністю довіряв своїй коханці.

Матір двох маленьких дітей, які дев'ять днів були без їжі та пиття, дає свідчення правоохоронцям та чекає на судове рішення щодо обрання запобіжного заходу на час слідства. Жінка твердить, що малечу доручила свекрусі – матері її офіційного чоловіка та батька обох діток, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усі дні, які стали останніми для її сина і ледве не стали такими для доньки, 20-річна Владислава проводила в свого коханця, якому місяць тому народила ще одну дитину. Цього чоловіка звуть Антон Подчапко. Він присягається, що не знав про те, що діти його коханки лишился вдома без нагляду. "Мені нема, чого приховувати. Я їду ось зараз оформляти документи, вона моя дитина, але по документах я ніхто. Коли народилася дитина, я був в ейфорії і я займався дитиною, а їй казав: ти займайся тими дітьми, бо в мене багато дітей і тяжко розірватися. В мене ще робота булла, треба було житии… І вона займалась дітьми, а я займався працею. Коли в мене дитина народилась – для мене це було щастя. Вона сказала, що за іншими свекруха глядітиме, а я в ейфорії від народження доньки був, і не вникав", - розповів співмешканець матері двох дітей.

Суд обирає запобіжний захід матері, що залишила двох дітей без їжі та води

Суд обирає запобіжний захід матері, що залишила двох дітей без їжі та води

Антон із Владиславою живуть цивільним шлюбом уже рік, стосунки, як і спільну дитину, не реєстрували. Нині чоловік є свідком у кримінальній справі щодо загибелі хлопчика, за якою його коханка є підозрюваною. Пікантності ситуації додає те, що затриману Владиславу, свою цивільну дружину, Антон знав понад три роки й до спільного життя, і саме він хрестив старшу дівчинку, Аню, яка ледь вижила. На питання, кому залишили старших дітей і як сталося, що вони опинились самі в зачиненій квартирі, пояснення в нього одне – повністю довірився дружині. "Домовленість була в неї зі свекрухою. Я не знаю, вони говорили по телефону. Домовленість була така, що вона буде приходити і за дітьми доглядати. Вона там буде чи житии, я не знаю, вона домовлялася. Там по розповіді все було добре, що діти у свекрухи. Це для мене шок, уже два дні мене трусить. Я не знаю, що робити – ця міліція, ці прокурори", - зізнається свідок.

Дитину у нього відібрали соціальні служби разом з правоохоронцями. Доки чоловік не доведе батьківства, немовля буде в лікарні. Дівчинка нині у відділенні грудного дитинства, татові й бабусі дозволили бути поруч. Головний лікар Ольга Дзюба каже, що маля в задовільному стані.

Сусіди з будинку, де загинув хлопчик, підтверджують, що туди приходила жінка, яка називалася бабусею дітей, намагалась зайти в квартиру, але їй не відчинили. Але це було приблизно місяць тому. Знайти свекруху, якій нібито і доручила глядіти дітей Владислава, не вдається другий день. Двері в її квартиру зачинені, однак вдалося поговорити з біологічним батьком дітей. Те, що дітей мусила глядіти свекруха – він заперечує. "Вона все бреше, це неправда. Я стомився", - каже він про свою офіційну дружину та горе-матір.

Сусіди не вірять, що бабуся могла лишити дітей на призволяще. Жінка працює нянею в дитячому садку, зонуками її бачили на прогулянках. "Вона загалом нормальна жінка. Вона не могла покинути дітей, якби на неї залишили", - впевнені мешканці її будинку.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація