КМДА знову шукає інвестора для будівництва Wi-Fi у метро

Дата публікації
Перегляди
892
Поділитись:
WhatsApp
Viber
КМДА знову шукає інвестора для будівництва Wi-Fi у метро

Київське метро все ніяк не обладнають Wi-Fi

Будівництво мережі має охопити 52 станції київського метрополітену.

Київська міська державна адміністрація (КМДА) знову оголосила конкурс із залучення інвесторів до будівництва безпроводової мережі Wi-Fi у столичному метро.

Про це повідомила прес-секретар заступника голови КМДА Олеся Остафієва.

"У попередньому конкурсі брали участь дві компанії, і обидві подали неповний комплект документів, тому ми були вимушені оголосити конкурс таким, що не відбувся, і він буде проведений наново", - сказала вона.

При цьому Остафієва зазначила, що умови конкурсу відповідають оголошеним на попередньому тендері, передає Уніан.

Нові торги, за словами прес-секретаря, мають відбутися у найближчий місяць.

Минулий конкурс із залучення інвесторів до будівництва мережі Wi-Fi міськадміністрація оголосила 21 березня 2014 року. Інвесторові необхідно буде внести суму у розмірі 5% від орієнтовної вартості будівництва (понад 1 млн грн) для створення "соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста".

Будівництво мережі має охопити 52 станції, тунелі ліній метрополітену завдовжки 67,5 км, а також 774 вагони рухомого складу. Окрім цього, переможцеві конкурсу необхідно буде встановити систему відеоспостереження на 37 станціях.

Крім того, торік КМДА кілька разів оголошувала конкурси для будівництва мережі Wi-Fi у столичному метрополітені, проте через відсутність інтересу з боку інвесторів конкурси не проводилися.

Як повідомлялося раніше, у столичного метрополітену з'явився новий глава. Казюлькін був призначений главою столичного метро замість колишнього начальника Володимира Федоренка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
892
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація